Popielniczki z gliny – co musisz wiedzieć

popielniczki z gliny popielniczka z gliny

POPIELNICZKI Z GLINY

Gliniane rękodzieło

Kolorowe popielniczki z gliny na zamówienie? To możliwe! Wykonuję je od początku do końca podążając za pomysłem klienta, doceniając jego kreatywność i artystyczną wizję. Każda z popielniczek wykonana jest z gliny samoutwardzalnej, ręcznie lepiona, malowana, szlifowana i lakierowana, by pięknie błyszczeć i być ozdobą każdego wnętrza. Zrealizuję każdy twój pomysł – najbardziej kocham te szalone i niekonwencjonalne!

Jak zamawiać?

Zamówienie popielniczki z gliny jest bardzo proste – możesz wysłać do mnie email (kontakt@aspazja.pl), lub odezwać się w DM na instagramie (https://www.instagram.com/aspazja.or/). W wiadomości zawrzyj swoją wizję projektu, nakieruj mnie co do wybranych kolorów i czekaj na odpowiedź! Nie musisz się ograniczać i bać, że twój pomysł jest zbyt wymyślny i niekonwencjonalny – najbardziej lubię właśnie takie projekty!

Koszt 

Popielniczki z gliny wyceniam indywidualnie, cena zależna jest od twojego pomysłu oraz nakładu czasu i środków, które będę musiała poświęcić na jej wykonanie. Rękodzieło z założenia jest droższe od rzeczy, które tworzą nakładowo maszyny. Każde z wykonanych przeze mnie dzieł jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Proces

Każdą z popielniczek tworzę w podobny sposób. Lepię je tylko przy pomocy własnych dłoni – nie posiadam narzędzi do modelowania, wszystko wychodzi spod moich rąk. Popielniczki z gliny samoutwardzalnej schną pod wpływem powietrza – ja suszę moje na dworze, lub pozostawiam do wyschnięcia na jednym z domowych parapetów. Dokładnie szlifuję każdą część rękodzieła, pozbawiam je uwypukleń, a następnie maluję. Popielniczki pokrywam farbami akrylowymi w różnych, często kontrastujących kolorach. Zabezpieczam je przezroczystym, błyszczącym werniksem, który dodaje im blasku.

Jak dbać o popielniczki?

Popielniczka nie zniszczy się pod wpływem temperatury, nie odkształci się, nie złamie. Nie jest to jednak produkt w 100 % zabezpieczony od zabrudzeń, gaszenie w niej papierosów może pozostawić po sobie ślady. Popielniczki z gliny czyści się za pomocą zwilżonej  ściereczki i osusza ręcznikiem papierowym.

Serdecznie zachęcam Was do zakupu rękodzieła – może być cudownym prezentem, niekonwencjonalną domową ozdobą i pamiątką na długie lata. 

ZAPRASZAM WAS NA MOJE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE💞

instagram

facebook

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *